| SoferTir a întrebat:

De vreo saptamana mi-a iesit la degetul mare de la picior ceva ca o basica dar nu e basica pentru ca de o saptamana nu s-a spart.Ma doare ingrozitor doar daca pun degetul si nu apas tare. E langa coltul unghiei.Am fost si la spital si mi-a dat antibiotice si o crema piroxicam 3 % dar tot nu imi trece. Ce sa fac?

1 răspuns:
| teiube a răspuns:

Cred ca ai panaritu am si eu se face de la unghia in carne stiu ca dore du-te la farmacie si vezi ca e o solotie cu cre trebuie sa te speli pe picior si sa nu bagi sug nic o forma foarfeca acolo ca daca nu te infectezi si mai tare ia incontinuare ce ti-a dat medicul si sper sa te faci bine