| anonim_4396 a întrebat:

Doua nopti la rind visez ca un baiat se intilneste cu mine... eu pe acest baiat l-am iubit 7 luni. dar totusi nu mam intilnit cu el, si acum doua nopti la rind visez ca eu ma intilnesc cu el si ca el ma iubeste nespus de mult. ce semnificatie poate avea acest vis? ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| KillerWillBeBack a răspuns:

Visurile se pot interpreta diferit... Daca tu chiar il placi foarte mult ar trebui sa-i spui ce simti. Poate si el te place...happy

| ella4ever a răspuns (pentru KillerWillBeBack):

Am incercat dar nu s-a primit nimicsad

1 răspuns: