| feliciammmmmmmmmmmmmm a întrebat:

des pe hol ma intilnesc cu un baiat si deseori ma priveste(uneori vorbeste uneori nu)odata cand m-am intilnit a strigat,, felicia sexy bomba"a iar eu nu prea i-am dat atentie, a doua zi ne-am intilnit iarasi dar nu a zis nimic.Ce poate sa fie? chiar nu inteleg...

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

E un bou daca striga asa ceva si tu sa nu fii cu***a proasta si sa-i raspunzi.

| feliciammmmmmmmmmmmmm explică (pentru bogz):

Daca nu i-as raspunde ce inseamna ca sunt c***a? de ce zici asa?

| bogz a răspuns (pentru feliciammmmmmmmmmmmmm):

Tocami daca i-ai raspunde ai fi.

| feliciammmmmmmmmmmmmm explică (pentru bogz):

Pai uitete ce ai scris mai sus,, E un bou daca striga asa ceva si tu sa nu fii cu***a proasta si sa-i raspunzi''.

| feliciammmmmmmmmmmmmm explică (pentru bogz):

Pai nu i-am raspuns si cred ca am facut destul de normal

| bogz a răspuns (pentru feliciammmmmmmmmmmmmm):

Ti-am spus doar ce sa faci si ai procedat corect.Bravo.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca nesimtit sa strigi lucruri din astea, daca te ar placea ar fi mai politicos

| andreirobert15 a răspuns:

Ce poate sa fie?
raspuns : bataie de joc!
altceva nu poate sa fie!