| Vlad5621 a întrebat:

Este o fata prin liceu foarte timida nu am vorbit niciodata unul cu celalalt, doar ne zambim reciproc. Cum as putea sa vorbesc cu ea? Cum sa o abordez?

Răspuns Câştigător
| IoanaPsy a răspuns:

Du-i o floare si vorbeste-i direct. Prezinta-te si apoi intreab-o cum o cheama, daca nu va stiti. Pur si simplu vorbeste-i. Lasa FB pentru ca FB nu este un substitut pentru o conversatie reala.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te simti suficient de curajos, du-te efectiv la ea cand o vezi odata singura si spune-i doar buna, ma cheama etc. Sau daca nu, abordeaz-o pe Facebook.

| T0T a răspuns:

Prima data ar fi indicat sa ii scrii pe facebook