| Mortuxxx a întrebat:

Eu daca ascult muzica rock sunt satanist? Nu vreau sa se supere doamne-doamne pe mine ca ascult rock. Mi-a spus un baiat la biserica ca daca ascult asa ceva pacatuiesc tare si voi amesteca smoala in iad.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si eu mai scult muzica Rock si nu sunt satanist lol laughing.
Asta e o prostie. Asculti ce muzica iti place, ce muzica te face sa te simti bine la un anumit moment. Vezi ca am eu o intrebare despre muzica prin cronologia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.
Nu ești satanist și nici D-zeu drăguțu' nu se supără.

| Armenianeek a răspuns:

Nu ești satanist dacă asculți rock, asta e gândire de om obtuz.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Nu are nici o legatura. Nu esti satanist.