| AndreiCocolino20 a întrebat:

Am 14 ani si ascult foarte mult rock. Suna absolut genial acele instrumente la toate tipurile de rock. In clasa la mine mai ales fetele asculta manele si nu se iau de mine sau ceva de genul dar critica si comenteaza despre rock iar lucrul asta ma deranjeaza. Daca ascult rock in clasa chiar si cu castile ma resping sau pleaca si nu sunt singurul care pateste asa. Am fost facut chiar si satanist plus ca nici nu sunt emo sunt efectiv un copil normal. Nu pot intelege ce l-e pot placea la menelele alea. La un momentdat chiar si parintii mi-au spus sa nu mai ascult rock ca sunt melodii sataniste dar in final m-au inteles... ma rog ce pot face sa nu se ma ia de mine sau de muzica rock?

Răspuns Câştigător
| antonio611 a răspuns:

Le ignori.Ce poate fi mai simplu de atat? De ce iti pui mintea cu toti prostii?

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Poti sa te maturizezi.

| Deaad a răspuns:

Nimic.Au mintea ingusta, nu ai ce sa le faci.
Dar trebuie sa inveti sa nu-ti pese.

| Carantina321 a răspuns:

Stai linistit si lasa-i in pace fiecare are dreptul sa asculte ce vrea si in legatura cu colegii ei vin si pleaca tu conteaza sa ramai tu.