| anonim_4396 a întrebat:

ieri am cunoscut o fata de care ii place de mine, și am vorbit puțin cu ea și cu prietena ei, ca mi-o zis un prieten ca ii place de mine. Acum in 20-30 minute vin iar ele, dar nu mai știu despre ce sa vorbim, ce argumente?
Școala, astea am vorbit deja.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Lasa-te dus de val si fii spontan.
Daca vii cu "lectia" invatata de acasa, e posibil sa primesti alt subiect, si luat prin surprindere fiind esuezi.

| Nemessys a răspuns:

Din moment ce va cunoasteti de foarte putin timp, eu zic sa nu mai abdordati nu stiu ce subiecte si sa va cunoasteti mai bine.
,, ieri am cunoscut o fata de care ii place de mine" Ahm. poftim? Ori ai scris tu gresit, ori aia se,, indragosteste" de toti foarte repede. Apropo, ia in considerare si ce a scris LonerWolf.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Sfatul meu psihologic,este să nu încerci să prefaci niciodată că simți ceva care nu ești,și să îți exprimi emoțiile adevărate pe care le simți! big grin Puteți vorbi despre vacanță,hobby-uri,muzică,fete,băieți,erotism. laughing,absolut orice,atâta timp cât destindereea este plăcută și distractivă. happy Uită-te insistent la ea,în ochii ei,și prefă-te excitat,sau emoționat, big grin în felul ăsta o faci să îi bată inima,și ei la fel ca a ta,și să vă simțiti corpul interior,de unde urcă bucuria, big grin în timp ce plăcerea derivă din exterior,și adeseori în lipsa ei,apare durerea emoțională. surprise Adimir-o,spune-i că-i adorabiă! big grin Dacă se aud discuții vulgare, uită-te la ea insistent, ca și cum nu ați face nimic, și totuși v-ați imagina ceva fără vulgaritate. big grin Sper că nu am exagerat cu ce am spus. laughing Nu știu dacă au venit la tine încă, sau nu, dar sper să te fi ajutat. big grin Multă sănătate! happy Funda? big grin