| sunt a întrebat:

Imi puteti spune cum as putea deveni mai sociabila cu cei din jur? ( sa fiu mai,, populara" ca alt cuvant nu gasesc, sa-mi fac mai multi prieteni)?

3 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

TeachMeHowToDome daca ea e timida de ce sa ramana asa? Poate vrea sa se schimbe si nu stie cum.Ioana,incerca sa ai tupeu.Baga-te in seama cu ceilalti, deschide subiecte si exprima-ti parerea sincera si personala.Altceva,implica-te in activitatile celorlalti si arata-le ca meriti atentia.

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Fi tu! daca o persoana te place pentru personalitate atunci iti e prieten daca nu nu merita sa fugi dupa persoanele care nu iti plac personalitatea

| Edw08 a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa nu mai "dai cu flit" persoanelor care intra in contact cu tine(daca asta faceai pana acum)...Restul tine cont de spiritul dau de amuzament, de rabdarea pe care o ai pentru a vorbi cu ceilalti, etc.

Pe scurt: Fii TU!winking