| Zanisoara a întrebat:

Hey TPU,eu am colacei si anul asta merg la mare.Ce costum sa imi iau, 2 piese sau intreg? Eu vreau intreg,deoarece asa imi ascund colacei,si nu imi pasa daca nu ma bronzez frumos,costumul are spatele gol, deci ma pronzez peste tot cu exceptia abdomenului.Totusi la mare nu prea se poarta costum intreg.Iar daca imi iau 2 piese,cand stau jos, sau nu stau drept apar colacei si e foarte urat.Voi ce ziceti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
eu zic că n-are de ce să-ți fie rușine cu corpul tău. Tu te vaiți că ai acolo puțină burtică, dar ăia, bărbați fiind cu burțile alea de zici că-s gravizi în 9 luni, ce mai zic?
Poartă ceea ce-ți place și ceea ce te face să te simți bine.
Nu mai lua în considerare ce zice lumea pentru că cu siguranță nu vei mulțumi toate persoanele niciodată.
Dacă tu ai o stare de bine, dacă ești mulțumită și îți place, e posibil să placă și altora.
O zi/vacanță plăcută!

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Eu spun sa nu iti pese ca n-ai abdomen plat, nimanui nu-i pasa de asta si nimeni de pe plaja nu va comenta ceva de tine, la mare te duci sa te simti bine, sa te distrezi si sa te bronzezi, nu sa-ti faci astfel de griji inutile happy

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Daca iti este rusine cu corpul tau atunci ia unul intreg daca nu atunci ia unul din 2 piese.Pana la urma acolo nu te cunoaste nimeni ca sa rada de tine sau sa faca glume...Decizia iti apartine.

| DenyDennise a răspuns:

Ti-as recomanda un costum din doua piese, slipul cu talie inalta, arata foarte bine pe cele cu o silueta mai "plina". Oricum, distractie placuta la mare si nu conteaza parerea celorlalti atat timp cand te simti perfect in pielea ta!

| Meli24 a răspuns:

Indicat ar fi sa-ti iei cu doua piese dar si intreg. Eu sincer as purta intreg, pentru ca si eu de altfel am colacei si vreau sa mii ascund. De obicei cand merg la mare imi iau intreg. Alegerea iti apartine.