| NuTTball a întrebat:

La ce credeti ca e mai usor de dat teza: la istorie sau geografie?

Răspuns Câştigător
| LOwee02 a răspuns:

Eu am incercat la istorie prima data, anul urmator am incercat la geografie. La geografie e mai usor daca nu vrei sau ti-e greu sa retii multi ani si date numerice. La istorie insa, mi-a placut mai mult pentru ca am invatat istoria logic si cursiv in anul acela. Succes in orice ai alege pentru teza si spor la invatat!

2 răspunsuri:
| BeetweenUs a răspuns:

E mult mai usor la geografie. parerea mea. dar depinde si de profesor :d

| AnneAna a răspuns:

Eu as zice ca la istorie... dupa mine... mie mi-e cam greu sa invat toate chestiile alea la geografie pe care nu le prea inteleg rolling on the floor) in schimb la istorie trebuie doar sa retii +ca-mi place istoria big grin