| Kryss13 a întrebat:

La ce credeti ca ar trebui sa dau teza? la geografie sau la istorie? Voi la ce ati dat? A fost usor sau greu?happy

8 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Eu am dat la istorie, desi aveam un domn profesor foarte dur, cu care chiar invatam istoria.Mai toata lumea s-a ferit de istorie, insa teza a fost simpla! Daca te gandesti ca la istorie sunt ani de retinut, la geografie sunt inaltimi, deci, tot pe acolo. Oricum, mult succes, la niciun obiect nu e chiar atat de greu!

| Chérrrie a răspuns:

Istoria nu mi-a placut niciodata, erau prea multi ani de retinut laughing
Eu am dat la geografie.
A fost destul de usor. Geografia din clasa a-VIII-a chiar mi-a placut.
Acum depinde si de tine, ce iti place mai mult.
Orice ai alege, bafta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat la geografie, că mă atrăgea când eram în generală.
Acum, parcă îmi place mai mult istoria.

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Depinde si ce materie iti place mai mult. Eu am avut un profesor cam nebun sa zic asa la istorie si am dat teza la geografie. A fost cam greu dar sincera sa fiu nu m-am obosit prea tare cu invatatul. Eu zic sa dai la ce materie iti place mai mult si inveti mai usorhappy

| deliaaaaa a răspuns:

Eu mi-am ales istoria..imi place e mai uesora pentru ca e istoria romanilor..acum depinde de tine mie imi place si geografia si avem un profesor care iti da 9 chiar daca meriti 6 dar e fostre grea geografia de a 8 sunt prea multe detalii trebuie sa retii prea multe chestii( spre ex cum ar fi sa tii minte toate tipurile de roci din munti nu stiu care si nai de nde sa stii ce munti iti vor pica, pe cand la istorie doar inveti...e putin greut cu anii dar e mai usor ca pe a 7...parerea meahappy

| nousername2 a răspuns:

Eu am dat la geografie pentru ca au fost mai putine lectii de invatat si am avut si o profesoara care stia sa predea in timp ce la istorie ne punea sa invatam mecanic si nu mai stiam prea multe.

sper ca ti.am fost de folosbig grin

| SexxyAngel a răspuns:

Ambele sunt grele eu geografie nu am invatat niciodata am facut cu o profa pfff...ne preda putin nu ne asculta deloc si ne dadea teste grele daca nu te asculta de ce sa inveti asa am gandit eu atunci, la istorie am facut cu o profa destul de buna ne preda mut ne asculta in fiecare ora si ne dadea teste din ce ne preda eu am dat teza la istorie pentru ca mi s-a parut destul de usoara in semestrul I cand materia era diluata peste masura am luat 10 in sem I apoi in semestrul II cand materia era dubla am luat 8 nah soarta.tu fa ce vrei dar cel mai bine apucate serios de invatat la ce alegi sa dai teza
Sper ca te-am ajutat!

| Burcea_Vlad_1998 a răspuns:

Eu zic sa dai la geografie ee mai usor mai ales daca inveti pe harta
!