| Bartollomeo123 a întrebat:

locuiesc in Germania si azi m-am batut cam adevarat cu unul pana la sange, nu foarte mult, din nasul lui si din urechea mea pentru ca m-o muscat ca un caine. Motivul a fost ca m-a injurat. Sa ma astept sa vina politia maine, probleme de la profesori ceva, in plus ca ne-am batut inafarea scolii.

1 răspuns:
| Angie95 a răspuns:

Mai, daca v-ati batut in afara scolii profesorii nu au nici o treaba. Cat despre politie, ar putea sa se duca tipul ala sa faca reclamatie, dar nu ar avea ce sa iti faca avand in vedere ca si ala a dat in tine, poate decat sa iti dea o amenda si poate si lui.winking