| alexionut98 a întrebat:

muschii abdominali se pot dezvolta fara a face exercitii pentru celelalte grupe?

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

Normal...de exemplu am un coleg ce face abdomene de 4 ani in fiecare zi si nu face sala si nici nu lucreaza la alti muschi, doar la abdomen si are un abdomen:O:O:O incredibil de frumos da l-am pus in skandenberg mai demultlaughing Deci, se poatewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru paaauul):

Daca face doar abdomene imi dau seama ce abdomen deformat are, cu abdomene lucrezi partea superioara, pentru zona inferioara ai nevoie si de alte exercitii.

Si daca le face si zilnic, probabil e supra-antrenat ca naiba laughing

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

S-ar crede ca da, dar atunci cand faci abdomene folosesti si tricepsul si cvadricepsul femural.