| anonim_4396 a întrebat:

Sa spun pe scurt:
Am o problema simt ca nu mai are rost sa traiesc,tot ma intreb de ce eu,de ce eu, de ce Dumnezeu a vrut ca eu sa fiu un "urat" si jumatate, simt ca vreau sa mor... :'(

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, nu exista oameni urati. Toti suntem frumosi, unii mai mult, altii mai putin. Consulta un psiholog, cu siguranta te va ajuta.

| Aasdfghj a răspuns:

Totul e in mintea ta. Cred ca aproape toti ne-am vazut urati la un moment dat. Mergi si vorbeste cu un psiholog.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Fa un blog cu lucrurile care te apasa. o sa te simti mai bine

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Cand o sa si iubita care o sa-ti spuna ca esti perfect pentru ea o sa iti schimbi parerea.

| oița112 a răspuns:

Ba nu ești urăt! Fiecare om are frumusețea lui.Dă-mi fb tău să vorbim. ❤

| ChildOfDark a răspuns:

Poate esti un urat si jumatate, poate ast a e cauza, funda?

| Giarmati_Andrei_1997 a răspuns:

Du-te la psiholog sau psihiatru.Esti bolnav, ai depresie.