| hurts a întrebat:

Salutare tuturor! Eu vreau tatuaj! Ce parere aveti despre tatuaje? Ceva sugestii sau link-uri cu exemple de tatuaje?

Răspuns Câştigător
| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Hey,am o parere foarte buna despre tatuaje.De altfel ma gandeam sa imi fac si eu unul pe ceafa, sper sa se intample asta cat mai curand.
uite aici:http://www.facebook.com/TP.BodyArt

4 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Mi se par o tampenie pentru ca iti raman toata viata pe piele, gandeste-te o secunda cum ai arata cu tatuaje la varsta de 40, 50 sau 70 de ani, ciudat, nu?

| iiConspire a răspuns:

Cand o sa mai imbatranesti si sa zicem, mai se lungeste corpul, si tatuajele o sa arate urat mai tarziu