| razvanalexandru98 a întrebat:

Sunt pe clasa a11a la scoala si am facut o prostie. Si pentru acea prostie sunt pe punctul de a-mi fi scazuta nota la purtare cu un 1-2 puncte. Cu ce m-ar afecta daca am nota 8 la purtare? la facultate sau mai departe, in afara scolii ma refer. Dar va rog sa nu vorbiti in necunostinta de cauza, chiar am nevoie de ajutor...

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Daca nu vrei sa dai la politie, armata, etc. nu o sa te afecteze cu absolut nimic.

| razvanalexandru98 explică (pentru Radu284):

As vrea ceva legat de informatica, si am vrut sa fiu sigur totusi