| BlueEdge a întrebat:

Sunt speriat și îngrijorat. Am copiat la un test la psihologie și am fost prins. Profesoara nu mi-a pus 1, ci a zis că mă ascultă. Și nu știu dacă va pune 1 sau nu. Mi-a luat fițuica, și mi-e frică să nu pun în pericol pe cine mi-a dat rezultatele. Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Kayn221 a răspuns:

Invata pentru ascultare cat mai bine. nu o sa iti puna 1, daca avea de pus iti punea atunci pe loc. invata si dupa ascultare multumeste-i pentru ca ti-a dat sansa de a lua o nota ok. cat despre cel care ti-a dat rezultatele, nu o sa se chinuie ea sa afle. te asculta si aia e, in caz ca intreaba ceva, ii zici ca tu ai scris si urma sa dai mai departe, sa nu mai bagi si pe altcineva in belea

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana si invata pe rupte, ca ti-a mai dat o sansa si sa te sfatuiesc sa nu o ratezi ca prostul, invata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti pentru cand vei fi ascultat si in caz ca primesti nota 1 iti asumi faptul ca ai copiat in inveti ca triasul se plateste de cele mai multe ori