| nytro233 a întrebat:

tata m-a prins masturbandu-ma el stia de chestia asta de mult dar a tacut din gura.acum sunt foarte foarte trist si rusinat cum pot scapa de aceste sentimente? dau funda.

6 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Stai chill si tactu o arde la mana. nu-i nimic gandeste pozitivwinking

| CMaria21 a răspuns:

Cred ca ai putea sa discuti cu tatal tau te va intelege si ii va placea sa aveti o relatie deosebita de la barbat la barbat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce crezi ca el nu o freaca?

| 8mariastar a răspuns:

Du-te si cereti scuze sau gasesteti o gagica

| MistyqueManson a răspuns:

Cauta-ti alt loc de labagit unde sa fii sigur ca tac-tu nu te gaseste...

| enzoavris a răspuns:

Ar trebui să încerci să găsești o fată ca să scapi de acest sentiment și să excluzi fanteziile inutile.