| xkiler007 a întrebat:

Salut prieteni!
ma poate ajutat cineva cine cunoaste scripturi cu asa chestie ca pe situl meu sa apara o fereastra si sa fie acolo Facebook ....si altele sa poata sa dea share si cu un text pe ea!

2 răspunsuri:
| Iurascu_Bogdan_1994_41Hf a răspuns:

Nu stiu la ce te referi fii mai explicit

| xkiler007 explică (pentru Iurascu_Bogdan_1994_41Hf):

Pe situl meu cand intra cineva sa apara o fereastra in care sa fie ca un loker pana nu da share pe google sau faceboo sau twitter sa nu se inchida sau sa aiba la secunde pana sa apara x pentru inchidere daca mai inteles ajuta-ma