| zickuo a întrebat:

Voi cum reusiti sa aveti si o viata sociala buna, sa si invatati pentru scoala, si sa mai aveti si putin timp numai pentru voi?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand trebuie sa inveti bine, nu prea mai este timp pentru altceva. Eu fac eforturi mari sa fiu liber duminica dupa amiaza. Am cursuri dupa-amiaza si am totusi grija sa ma intalnesc si cu iubita cam doua ore, seara, si duminica, toata dupa-amiaza este a noastra.

| zickuo explică (pentru neutrino):

Poti sa imi lasi in mesaj privat un ID de skype, sau Facebook. As dori sa imi explici cam cum iti ordonezi timpu'.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Iti pui deoparte timp de invatat si timp pentru tine si le respecti. Cand inveti, lasi deoparte tot ce te distrage. Ai sentimentiul ca nu ai destul timp pentru ca treci de la una la alta fara sa iti dai seama.

| Totenn a răspuns:

Salut, nu trebuie neaparat sa inveti. scoala nu prea te ajuta in viata de zi cu zi. eu invat de un 5 asa imi ramane timp sa fac ce-mi place, bafta happy

| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

Pai eu unu nu dau doi bani pe scoala invat numai cat sa trec caci e irelevant pana la facultate si restul mai ies cu gasca cu fetele mai joc un joc online cu amici

| zickuo explică (pentru Primu_GigiBecali_1980):

Asta sa le spui parintilor mei... Si eu le-am explicat ca nu o sa ma ajute niciodata 16 materii. Hai, metematica, fizica, putina informatica da, dar restul, ma p*s pe ele!