| Bogdan10001 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj,adica un diamant si deasupra lui cuvantul "family" voi ce credeti va da bine,m-am gandit la asta pentru ca diamantul are o valoare mare iar familia este nepretuita,dar inca nu sunt sigur,sa nu se vada naspa sa nu imi zica prieteni ca nu se potriveste,voi ce ziceti? astept cat mai multe pareri dau si funda, mersii frumos! :*

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

O sa zica lumea ca esti fan Sims (joc) laughing. Eu zic mai bine doar ceva scris, nu vad niciun desen mișto care sa simbolizeze familia.