| mihai4000 a întrebat:

ziceti-mi si mie niste filme care sa ma avantajeze in viata de zi cu zi

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

"M.A.S.H." - fiecare episod al filmului prezinta un alt episod - scuze de repetitie, dar n-am ce face, din viata personajelor. Acolo inveti atatea replici utile si interesante, de nu mai stii pe care sa o retii! REplici de agatat, de confruntat, de etc feluri si curcumstante! De aceea iubesc si eu acel serial. Pot vedea episoadele in orice ordine ini vine mie sa ma uit, rad, si mai si invat replici de numa!

| Seepty a răspuns:

De acest gen ar fi filmul Threenten.