| StarrCO a întrebat:

Salut tuturor. menstruatia trebuia sa imi vina pe 5 martie, dar nu a venit nici pana astazi. pe data cand trebuia sa imi vina nu am avut absolut nimic. eu cred ca este vorba de o raceala puternica pentru ca si luna trecuta mi-a intarziat 5 zile si ma durea in zona ovarelor. la fel ma doare si acum, acum cateva zile ma ustura la urinare.iar oganul genital pare inflamat. ciclul meu nu este unul tocmai regulat. am o viata sexuala activa, dar niciodata nu s-a terminat cu o ejaculare in mine. am facut si cateva teste de sarcina la interval de cateva zile, toate au iesit negative. ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
raceala si infectie, credc ca singura solutionare in problema ta, este sa te adresezi medicului ginecolog, asa vei stii c e ai si ce tratament trebuie facut, nu lua medicamente dupa ureche.un medicament nu face bine la 2 persoane chiar daca au aceeasi afectiune.
O seara nunahappy

| AtateaConditii a răspuns:

Ori ai racit la ovare ori ai candidoza( infectie), du-te la farmacie si ia-ti candodin( sper ca asta e) si daca nu iti trece du-te la ginecolog.