| Anonymouyse a întrebat:

Salut tuturor, sunt baiat am 15 ani ...am niste probleme cu un tip. Adica a sarit odata la bataie si m-a luat pe nepregatite.
Eu am avut 2 operatii. si sunt cam slab.
As vrea sa stiu niste tehnici care sa nu implice prea multa forta...mai mult precizie.Adica ma refer puncte sensibile de-astea.Multumesc dau funda.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ia ma o piatra
Strange`o in pumn si dai pana cade jos
Deci iei o piatra rotunda o strangi cat poti tu de tare in pumn
Si dai cat poti in gura
Pai de nu ii scoti dinti nu faci nimicwinking
Dupa sa ii dai in continuu vreo 3 pumni

| L33thaLL a răspuns:

2Degete la ficat, sa fie incete dar rapide ca ii tai respiratia vreo 15 secunde, se sperie, ameteste si nu te mai deranjeaza sa numi spui mie l33thallhappy

| R3Y a răspuns:

Pai uite cum faci sa-i dai "mat" ii dai cu genunchiu in piept si un pumn in barbie dupa la ficat si clasicul pumn intre picioare dar iti zic eu ca dupa ce i-ai dat cu genunchiul in piept cade jos si ai sanse sai oprestii respiratia

| Anonymouyse explică:

Altceva?

| Anonymouyse explică:

Niste video-uri ceva.sau imagini nu aveti? gen puncte sensibile.

| Miky_3018 a răspuns:

Cel mai bine este sa nu il mai bagi in seama si sa eviti intalnirile cu el, iar daca el tot insista si iti este frica alceva decat sa-i zici parintilor tai. Bafta!