| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Sunt noua pe acest site dar am mare nevoie de ajutor. In curand (24 sept ) finuta mea urmeaza sa faca 14 ani...parinti nu isi permit sa ii faca petrecerea perfecta. Va rog dati-mi si mie ceva idei de cum as putea sa ii fac o petrecere de neuitat. Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| anonimatus a răspuns:

Pai in primul rand intereseaza-te pe cine place si invita-l pe respectiv asta o sa fie grozav dupa parerea mea apoi aranjeaza tot frumos baloane chestii si la urma fa-o pe ea sa arate ca o printesa o sa-i placa la nebuniewinking bafta ca petrecerea kiss fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| angela111 a răspuns:

Am uitat sa adaug. Balonase si chestii de printese nu cred ca "se mai poarta" la varsta ei. Am trecut de mult de varsta ei si nu stiu care este " noua moda" la adolescenti. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.