| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua pe acest site dar am mare nevoie de ajutor. In curand (24 sept ) finuta mea urmeaza sa faca 14 ani...parinti nu isi permit sa ii faca petrecerea perfecta. Va rog dati-mi si mie ceva idei de cum as putea sa ii fac o petrecere de neuitat. Va multumesc din suflet!
Am uitat sa adaug. Balonase si chestii de printese nu cred ca "se mai poarta" la varsta ei. Am trecut de mult de varsta ei si nu stiu care este " noua moda" la adolescenti. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Pai poate sa-si invite cativa prieteni (cei mai apropiati) si sa mearga la un restaurat sau ceva de genu, iar ca (,) costurile sa nu fie prea mari o pui sa-i aleaga doar cei mai buni prieteni thinking Ar mai fi o varianta cu o petrecere simpla acasa si cel mai important lucru pentru o petrecere la varsta ei cred ca ar fi sa fie cat mai multi preteni si muzica +spatii de "desfasurare" pentru a putea dansa. Cat despre mancare vezi si tu ce ii place, cred ca prajituri in special... Ca acum n-o sa ceara sarmale ca doar nu-i la inmormantare, iar daca zici ca are 14 ani cred ca e destul de matura ca sa inteleaga ca nu poate sa aiba nici cine stie ce specialitate!
Te sfatuiesc sa vorbesti cu ea si sa stabiliti impreuna (si cu parintii) ce i-ar placea sa aiba la ziua eiwinking

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Petrecerea unde va avea loc? Acasa la ea sau la tine? Dupa iti dau o idee big grin