| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor.
Ziceam sa-mi iau un iPhone 4s de 16 GB care costa 550 euro. insa tinand cont ca mai e putin pana la iPhone 5, de ce sa arunc banii pe 4s... intrebarea mea este:
Cam cat va costa 5-u'?

Din cate am vazut eu raspunsurile sunt impartite. pe unele site-uri scrie ca va costa 499£ pe altele 299$ (varianta de 16 gb)

Pe cea cu 299 dolari as exclude-o laughing acum nu stiu.

si inca o intrebare. s3 ar fi o varianta? (adica daca se merita)

1 răspuns:
| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Ai putea sa te uiti si la un HTC One X happy E smecher rau telefonul. Cauta pe google informatii/poze sau du-te la un magazin si butoneaza-l. O sa ramai impresionat.