| Raulalexbrasov16 a întrebat:

Saluthappy va cer ajutoru, pentru ca nu stiu ce sa mai fac thinking m`am certat cu prietena acum ceva zile dar ne-am impacat dar lucrurile intre noi nu mai sunt la fel cum erau, sigur au deranjat`o chiar mi-a zis ca a deranjat`o chestiile cu cearta. si o zis ca vrea sa fie ca si inapoi dar nici ea nu stie. Io nu stiu ce sa mai fac pentru ca tot timpu cand vreau sa fiu "dulce" cu ea, are o stare de aia nu stiu, suparata trista etc, si nu stiu ce sa facstraight face tine la mine si eu tin la ea dar nu am nici o ideee in momentu asta ce sa fac sa fim ca si la inceput. Ne lipseste intelegerea, vreau sa ne intelegem super bine sa nu mai avem discutii si greseala mea e ca tot aduc aminte de cele petrecute acum ceva zile si nu cred ca e bine. daca ma puteti ajuta, multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| oanamik_2341 a răspuns:

Pai ai putea sa te prefaci ca nu s-a intampla nimic si comportate ca si inainte sa te certi cu ea! sper sa te ajute sfatul meubig grin