| Vladuthz a întrebat:

Voua vi se intampla ca toata ziua sa va simtiti asa mai fara chef de nimic, sa vreti sa va bagati la pat si sa stati in el? yawn Mie cam da. Si vi se mai intampla sa nu aveti pofta de mancarelaughing?

2 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Evident ca acest lucru este destul de des intalnit la fiecare dintre noi. Pur si simplu nu avem chef de nimic, nu te poti distra 24/24, trebuie sa mai ai si putina relaxare, eventual stres, altfel viata ar fi perfecta si plictisitoare.
Evident ca ai astfel de reatii, probabil e si din cauza vremii; dar mnoo. dureaza cateva ore, iti vei reveni :]

| carrie78 a răspuns:

Mda cred ca din cauza vremi, nici eu n-am chef de nimic