| anonim_4396 a întrebat:

Ce scuze bagati cand n-aveti chef sa va vedeti cu cineva?

Răspuns Câştigător
| InYourPants a răspuns:

Ploua. Ninge. Ma doare o buca.

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Depinde. Scuze există suficiente.

| Drimmero a răspuns:

Intreb mai intai locatia si cine mai vine, daca nu-mi convine le zic ca n-am chef, ca nu vreau. Ma enerveaza oamenii care zic ''ma supar daca nu vii" sau care insista desi le-ai zis ca nu vii, iese apoi o cearta

| Apokales a răspuns:

"Crede-ma ca d-abia mai am timp de mine. Am o gramada de lucru, am ramas in urma cu multe. E timp, ne mai vedem noi." Cam asa decurge totul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu răspund la apel/ mesaj.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti nemiloasa

| AndreeaWTS a răspuns:

N-am chef.
S-au obișnuit toți cu mine, nu se mai supără nimeni. laughing