| putzulica a întrebat:

Vreau ca aici sa se scrie fiecare cuplu fericit.sa vad cate sunt pe acest site! procedati dupa aceste reguli va rog din inima ff mult!:
1.pentru cei doi porumbei:scrietiva unu imediat dupa celalalt s-au amandoi odata daca puteti... ca sa imi dau eu seama de cuplu
2. nu scrieti decat numele vostru la raspuns.
3.eu grupez cuplu astfel:primi 2 un cuplu urmatori 2 alt cuplu!
4.fiti atenti, trebuie sa colaborati sa nu iasa incurcaturi.
5. sper sa nu existe incurcaturi...
6.cine nu are cuplu pe site sa nu se bage...
7. voi da premiu la cel mai simpatic cuplu care mi se pare... mie.
8. sper ca ati inteles ce am postat.
9.nu exista regula 9
10. iate dupa regula 9

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei, ce-ti veni frate ca nu-s bigamhee hee Eu daca am o nevasta, cu ea ramin. Nu-s ca marinaru', cu cite o nevasta in fiecare port laughing

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca eu am ratat ocazia.

Shin
| Shin a răspuns:

Vi se strica combinatiile? Ce mai faci Bro? Long time never see tongue
Shinwinking

Răspuns utilizator avertizat
| putzulica explică:

Deci eu chiar asta o sa fac ce am zissad si urmatoarele cupluri sunt: sensei.BRO-----Andrey cu constantaproca, criticul cu nekanelaughing, fruni cu sensei.BRO-----Andrei,lora cu nekane si lora singura iar... rolling on the floor fain nu am format si pereche de gay si de toate felurile uni au 2 altele au 2.laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem da timpul citeva luni in urma, sa ma inscriu si eu pe lista ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ce fac daca umblu cu 3 fete odatacrying... pot sa ma destainui la intrebarea tabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am inteles, ai putea atasa si un desen? o schita ceva? laughing
@bro,"cateva luni in urma"? pai saptamana trecuta nu ma tineai pe mine in brate? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O. k.
eu si prince: http://www.youtube.com/......p?/results

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, nu ne-a iesit treaba, s-a bagat @lora peste noi laughing Rusineeee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andreyeugen, eu ma cert aici cu @lora pentru @bro si tu ma combini cu ea? rolling on the floor Si cu @criticul? rolling on the floor saracul de el a zis ca are 3 pe aici...acum,vrea,nu vrea, s-a mai pricopsit cu una laughing