| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Vreau sa dau comanda de un tricou de pe net dar nu vreau sa imi vina acasa, vreau sa vina la posta. Cum fac asta? happy

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Cand iti comanzi tricoul te pune sa bagi datele tale de acasa, insa coletul vine la posta din localitatea ta.la tine acasa vine doar avizul care te anunta sa mergi la posta pentru ridicarea coletului.deci tu dai adresa ta de acasa si coletul vine la posta.

4 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Pai din cate stiu eu daca comanzi vine prin posta, adica iti vine un aviz eventual in cutia postala sa mergi sa-l ridici de la posta.

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru dorin1990):

Pai si cum scriu sa vina la posta? adresa sau cum?

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru dorin1990):

Aha. deci se aplica si daca stai in oras. ok. mersi! happy

| dorin1990 a răspuns (pentru Bolovan_Claudiu_1997):

Da.se aplica.cu placere!

| dorin1990 a răspuns (pentru Bolovan_Claudiu_1997):

Cand iti comanzi tricoul te pune sa bagi datele tale de acasa, insa coletul vine la posta din localitatea ta.la tine acasa vine doar avizul care te anunta sa mergi la posta pentru ridicarea coletului.deci tu dai adresa ta de acasa si coletul vine la posta.