| lolySsweet a întrebat:

Salut, vreau sa fac cursuri d modeling, canto si actorie, se poate sa l fac pe toate in acelasi timp, daca da in ce varsta trebuie sa ma incadrez deoarece vreau si diploma, unde se tin aceste cursuri? in bacau exista? dau fundita daca ma ajutati, serios, va rooog mult, va rog sa imi dati un raspuns, va rog sa imi ras cat mai multi, va rooog

1 răspuns:
| Drums a răspuns:

Nu cred ca le poti face pe toate in acelasi timp.
fiecare dintre ele este greu in felul lui.
si la fiecare trebuie sa inveti cate ceva.in acelasi timp sunt cam amestecate.trebuie sa treaca o perioada.
varsta nu stiu sa ti-o spun dar banuiesc ca 18 ani sa termini liceul.
in bacau, nu sunt din bacau dar intereseaza-te pe net, trebuie sa geseti ceva sau intreaba-ti prietenii.
cert este ce in bucuresti exista dar este mare distanta.