| lolySsweet a întrebat:

Salut, vreau sa fac cursuri d modeling, canto si actorie, se poate sa l fac pe toate in acelasi timp, daca da in ce varsta trebuie sa ma incadrez deoarece vreau si diploma, unde se tin aceste cursuri? in bacau exista? dau fundita daca ma ajutati, serios, va rooog mult, va rog sa imi dati un raspuns

1 răspuns:
| simona_6231 a răspuns:

Daca vrei sa faci modelling trebuie sa te inscri la o agentie buna si de renume...nu la una care iti vrea doar banii. Daca agentia crede ca tu corespunzi cerintelor lor te vor chema daca nu incerci la alta agentie. bafta pe viitorhappy