| lolySsweet a întrebat:

Salut, vreau sa fac cursuri d modeling, canto si actorie, se poate sa l fac pe toate in acelasi timp, daca da in ce varsta trebuie sa ma incadrez deoarece vreau si diploma, unde se tin aceste cursuri? in bacau exista? dau fundita daca ma ajutati, serioswinking

1 răspuns:
| TaylorSwift a răspuns:

Nu stiu si nu-mi dau cu parerea dar am un sfat! NU TE COMPLICA ATAT DE TARE! SUNT PREA MULTE SI TREBUIE SA TE DEDICI TOTAL CANTOULUI SAU ACTORIEI! eu fac Dans Modern, Dans Sportiv, Flaut, Inot si Baschet! Anul acesta ma gandesc sa renunt la inot si la baschet dar tot nu voi rezista prea mult! Dansului Sportiv sunt deja dedicata de la 1 an si jumatate(de cand am invatat sa merg) si am multe cupe, diplome si medalii! NU TE COMPLICA! TIE ITI VA FI CEL MAI RAU: vei fi obosita, nu te vei mai putea concentra, vei fi irascibila etc!