| NubleReapper a întrebat:

Salut,vreau sa ma apuc de slabit si ma gandeam ca ar fi bine sa merg mult pe bicicleta
Cati km trebuie sa merg pentru a slabi 1 kg?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lucrurile nu stau cam asa. Insa cu aproximatie 7-8000calorii arse inseamna cam un kg slabit. Asta inseamna cam 300 km de normal pe bicicleta. Asta presupune bineinteles sa nu aduci prin alimentatie aceste calorii inapoi

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Foarte mult laughing
Vezi ca ti se va face foame dupa ce te vei plimba cu bicicleta si e posibil sa pui la loc, poate chiar in plus. Umbla la alimentatie prima oara. Fii in deficit caloric.

| peperonies a răspuns:

Intre 0 si 1 milion. depinde ce mananci.

| Melisa939282828172 a răspuns:

Stii ce poti face ca sa slabesti? Indragosteste te! O sa vezi ca slabesti imediat