| Themisterman a întrebat:

Hey TPU.
Ma numesc Victor.
Vreau sa mi dati niste nume diferite pentru mine!
Care e cel mai frumos numele meu(Victor,Vitek,Viteok,Vitiusa,Victorash, Vykyn)?
Care e cel mai frumos pentru alti perosnale adica cunoscute sau pe placul lor de nume personale?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu te faci singur "vita" cu toate prostiile astea.ai un nume frumos, in loc sa zici mersi, ca nu e acelasi alexandru/a si Andrei/a care le auzi de te saturi tu vrei prescurtari idioate.

7 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Ai un nume frumos, inseamna "victorie". Altii si-ar dori sa fie "Victor" si tie nu-ti place. "Vick" e frumos?winking

| Themisterman explică (pentru Vi003):

Mersi cred ca Vick face parte cuvantul femenin nu?

| Vi003 a răspuns (pentru Themisterman):

Poate, dar la fete merge Viky.

| Themisterman explică (pentru Vi003):

Okey-Mersi de sustineri tongue

| Aimee33 a răspuns:

Ce zici de Victoraș?

| Themisterman explică (pentru Aimee33):

Mi se pare nume de victoras e de copilas micut; D

| Ella192 a răspuns:

Salut. Mie imi place Vik sau Vic, e simplu si dragut.