| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi 3 nume de fete care sa nu se termine in litera A (fara alinturi de genu Lori, Flori)!

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Păi ar fi multe, româneşti şi străine:
Iris, Carmen, Ingrid, Amelie, Ayline, Bridget, Jasimine, Jeniffer, Betty, Caitlin, Cindy, Consuelo, Desiree, Emi, Fabrienne, Fancy, Isabel, Jeni, Lee, Naomi, Noiemi, Odette, Radeyah, Ree, Rocio, Rose, Taylor, Miley, Destiny, Britney, Anahi, Dulce, Maite, Roxxane, Taisa, Teo (în general alint de la Teodora, dar am auzit că este şi nume, deci se poate lua în calcul), Taty, Tamy, Stefanny, Barbie, Elisse, Evelin, Innes, Louis, Mimi, Missy, Mony, Cory, Alex.

Fundiţă?! big grin Am scris cele mai multe! big hug Desi unele s-au repetat :-)

| corinutza005 a răspuns (pentru LoveMusic):

Teo e nume prescurtat scuze pentru jignire

33 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Carmen, Mimi.

| Bianca_3626 a răspuns:

Carmentongue

| DennyxD a răspuns:

Astrid
Jennifer
Carol
Yasmine
Jasmine
Ashley
Carmen

fundita pls?blushing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Carmen...Iris e nume de fata happysi nu mai stiuhee hee

| LoLo a răspuns:

Buna

am 3 colege care se numesc Damaris, Naomi si Iris

mai este Carmen iarasi

poate mai sunt da nu imi mai vin in cap tongue

| Didw a răspuns:

Ceau kiss paiii 1. Carmen; 2. Agnes; 3. Zoe si iti mai zic si cateva in plus : Ingrid, Bridgette, Merry, Sammy. sper ca ti-am fost de folosbatting eyelashes!

| marsy a răspuns:

Desigur ca romanesti! daca is in alta limba cred ca gasesti o multime!

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Alice
Iris
Beatrice
Carmen
Neli

| deea_1980 a răspuns:

Carmen
Alice
Beatrice
Nu sunt romanesti, dar nu ai specificat.(Kim, Ashley, etc.laughing)

| deea_1980 a răspuns:

Da, Carmen, Alice si Beatrice sunt folosite si de romani.

| Anecherry a răspuns:

Ines

| cockie_green a răspuns:

Carmen, alice, beatrice, catrinel

| Bettt:) a răspuns:

Beatrice; Ingrid; Carmen; Naomi; Nadine :D

sau

http://www.TPU.ro/......de-carmen/

| loove_5215 a răspuns:

Hellnight asu specifica nume care sa NU se termine in litera a...vai vai

| Brianariri a răspuns:

Iris, Beatrice, Jennifer, Ashley, caroline, carmen, michelin, ...etc

| andreiyo50 a răspuns:

Alice, Beatrice si Evelin

| pababiba a răspuns:

Multe lumea mai cunosti tu Faimoaso

| Clauditza a răspuns:

Iris, Beatrice, Jasmin, Jen, Jenifer, cam atat stiu eu.

| NicoLLe_5415 a răspuns:

Ingrid, iris, zoe, carmen

| hellnight a răspuns:

Alina, Rebeca, Ramona, Corina, Sonia, Maria, Simona, Cristina, Monica, Andreea, Teodora, Georgiana, Florina, Loredana, Ana, Diana, Eliza, Mihaela, sunt o gramada care se termina cu a

| Biaaa a răspuns:

Carmen

| Biaaa a răspuns:

1. Miriam
2.Carmen
3.Heidy
. Colegele mele de clasa.big hug
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz, am uitat sa precizez happy sa fie nume mai romanesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caremen
Beatrice
Ingrid
P. s. cred ca vroiai sa intrebi de 3 nume de fete ROMANESTI care sa nu se termine in litera A ca altfel e usoara intrebarea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romanesti ar fi Carmen si Zoe.Altele nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romanestiii baaaaaaaaa

| AlexutzuBaa a răspuns:

Doamnee...toate comm au Carmen ...Carmen nu contine ma "a" ..cArmen

| Lavinia96 a răspuns:

Poi sunt multe :,Teo,Emy,Betty,Alex,Mini,Zuzy,Mony, Roxi, Mari, Gio, ..doar atata stiu...

| Kykyshor1 a răspuns:

Carmen
Miriam
Naomi
Noemi
Damaris
Iael
Sarai