| Vasilină98 a întrebat:

Zilele trecute eram cu prietena mea și doi tovarăși pe o bancă și unul dintre ei a plecăt la frizerie și noi l-am urmat să-l așteptăm, însă prietena mea a trebuit să plece și s-a dus în stație, iar după 5 minute a plecat și celălalt tovarăș. Tovarășul care a intrat în frizerie a ieșit și mi-a spus să ne grăbim spre stație. când am ajuns acolo, prietena mea cu celălalt prieten al meu se mozoleau, și se pipăiau reciproc...ce să fac în situația asta?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Serios? Ai nevoie de sfaturi in situatia asta? Eu inteleg ca suntem educati sa trecem cu vederea (doar Dumnezeu iarta) si sa fim mai toleranti, dar frate, cei doi te mint si te fac pe la spate (si vad ca are si motiv fata, adica daca ne ceri noua sfatul pentru o situatie in care cei mai multi baieti s-ar fi despartit de tipa si ceilalti i-ar fi batut pe amandoi, e clar ca esti cam slab). Sfatul meu este sa discuti cu ea si sa va despartiti prieteneste daca tot nu te simti lovit in orgoliu si ranit, cat despre "tovarasul" tau, mai bine ai rupe legatura si cu el, nu iti e prieten cel care te inseala si te minte, chestiile astea le vezi doar in filme.

7 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Si? Nu este iubitul tau. Prietena ta este liber sa se sarute (tuai spus tu acel cuvant...ce urat!) De ce ar fi trebuit sa-ti dea tie explicatii?

| Trolli a răspuns:

A, esti baiat? Scuze...
Pai, cred ca ar trebui sa te desparti de acea fata si sa nu mai vorbesti cu "tovarasul" tau. Ce? Esti dispus sa ii ierti? Tu stii ce e mai bine pentru tine...

| AnotherOne02 a răspuns:

Sa-ti vezi in continuare de viata ta.

| MymyMihaela a răspuns:

Nu mai vorbi cu ea, pentru ca te minte si na...

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii... Imi pare foarte rau de ce aud. Eu cred ca trebuie sa te desparti de acea fata si. daca eram in locul tau ii rupeam fata aceluia cu care ma insela iubita. Defapt..cred ca ii bateam pe amandoi. Acelui baiat ii faceam viata un cosmar. Ma rog fata e consumata trebuie sa nu mai vorbesti cu vreunul dintre ei si sa te desparti de iubita ta. Sau. daca inca nu te-ai despartit, fa-i acelasi joc cu prietea ei cea mai buna. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Vasilină98 explică (pentru AssaSinNKidD):

Evident că nu, nu o să fac asta pentru că nu sunt chiar așa. Mai văd dacă-ți dau fundă.

| AssaSinNKidD a răspuns (pentru Vasilină98):

Ok... Iti mai dau un sfat. Fa ceea ce vrei tu. Ceea ce iti zice inima. Si inca o data imi pare foarte rau sad.