| Gabiiiiiii a întrebat:

Salutare.
Cum vi se pare "agatatul" pe facebook? ( din perspectiva fetelor )

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Amuzant si periculos!
E important sa stii sa pui punct cand ceva ti se pare suspect!

| Doub a răspuns:

Dacă băiatul e interesant, de ce nu?

| R0R0 a răspuns:

Depinde.
Eu nu ii bag in seama pe baietii ce incearca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci m-am împrietenit odată cu un băiat din mediul ăsta virtual,super băiatul,genial la gândire şi nu ştiu până la urmă ce dracu s-a întâmplat de nu mai vorbim, dar nu asta e ideea, ci faptul că e în regulă să vorbeşti cu persoane de pe net. Poţi da de persoane super interesante, dar şi de oameni odioşi şi plângăcioşi sau frustraţi.
'' Agăţatul'' ăsta mi se pare chiar acceptabil, dar mare grijă(!).

| MissADEEL a răspuns:

Sunt de acord cu întâlnirile obținute cu ajutorul facebook-ului și mai puțin cu relațiile care se petrec strict în mediul virtual.
Așa că, da, nu sunt contra. Cu condiția să se materializeze în ceva real.

| Paulvasile10 a răspuns:

Mie unul nu mi se pare normal sa iti cauti online iubita,dar ma rog, daca gasesti persoana potrivita, e okay, nici relatiile nu mai sunt ce erau odata! acum totul se face repede, toti au pretentia sa se cunoasca cat mai repede cu persoanele cu care vorbesc sa poata incepe o relatie

| Gabiiiiiii explică:

Pai da, sa se concretizeze intr-o intalnire in real.
Ca si cum tu n-ai cunoaste-o pe fata aceea dar iti place de ea si incepi sa vorbesti pe fb cu ea.