| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, dragi tovarasi. Astazi mi-am batut capul mai toata ziua cu un blog. Intr-un final am reusit sa gasesc o tema relativ faina pe care sa o pot implementa si am inteles cum se modifica butonanele (nu cred ca asa e denumirea lor) gen: "Home", "Despre mine", "Contact" etc.
Mai am o problema (cel putin momentan, s-ar putea sa depistez mai multe daca imi bat capul) si anume: Am creat butonul "Despre mine". Cand dau click pe el imi mai apar inca 3 sub categorii. Cand dau click pe dumirea unei sub categorii nu se intampla nimic (logic, din moment ce n-am modificat nimic). Vreau sa aflu cum fac ca in momentul in care dau click pe acea sub categorie sa imi porneasca o noua pagina unde sa imi fie afisate diverse informatii. Ce trebuie sa modific prin HTML-ul ala?
Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. Daca nu, vin cu un blog ca exemplu ca sa vedeti exact despre ce vorbesc.

Ziua buna.

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Hai cu blogul.

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Fir-ar mama lui a naibii de blog, ca mi-a nenorocit creierasu'.
Crede-ma ca si eu vreau sa termin cu detaliile astea tehnice cat mai repede, dar asa e cand esti prost, trebuie sa te chinui.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai avut o zi proastă?

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Mda, scuze pentru iesirea mea nervoasa. Sper ca nu te-ai simtit ofensata, injuriile fiind adresate blog-ului si nu tiehappy
Am stat prea multe ore in fata laptop-ului, incercand sa rezolv cu blog-ul, atat.
Acum ma duc sa fac un dus, sa mai imi treaca starea asta pe care o am.
Seara faina si apreciez ca ai trecut pe la umilea mea intrebare.

| sappy a răspuns:

Imi aduc aminte ca m-am chinuit cateva ore pana am reusit sa setez totul, daca blogul este pe blogspot mai mult ca sigur gasesti cateva tutoriale bune!

| anonim_4396 explică (pentru sappy):

E.ro
Cu ajutorul unei persoane de care-am dat intamplator am reusit sa fac ceea ce mi-am propus. Ore bune mi-a luat si miehappy

Răspuns utilizator avertizat