| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, dragi tovarasi. Astazi mi-am batut capul mai toata ziua cu un blog. Intr-un final am reusit sa gasesc o tema relativ faina pe care sa o pot implementa si am inteles cum se modifica butonanele (nu cred ca asa e denumirea lor) gen: "Home", "Despre mine", "Contact" etc.
Mai am o problema (cel putin momentan, s-ar putea sa depistez mai multe daca imi bat capul) si anume: Am creat butonul "Despre mine". Cand dau click pe el imi mai apar inca 3 sub categorii. Cand dau click pe dumirea unei sub categorii nu se intampla nimic (logic, din moment ce n-am modificat nimic). Vreau sa aflu cum fac ca in momentul in care dau click pe acea sub categorie sa imi porneasca o noua pagina unde sa imi fie afisate diverse informatii. Ce trebuie sa modific prin HTML-ul ala?
Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. Daca nu, vin cu un blog ca exemplu ca sa vedeti exact despre ce vorbesc.

Ziua buna.

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Hai cu blogul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Fir-ar mama lui a naibii de blog, ca mi-a nenorocit creierasu'.
Crede-ma ca si eu vreau sa termin cu detaliile astea tehnice cat mai repede, dar asa e cand esti prost, trebuie sa te chinui.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai avut o zi proastă?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Mda, scuze pentru iesirea mea nervoasa. Sper ca nu te-ai simtit ofensata, injuriile fiind adresate blog-ului si nu tiehappy
Am stat prea multe ore in fata laptop-ului, incercand sa rezolv cu blog-ul, atat.
Acum ma duc sa fac un dus, sa mai imi treaca starea asta pe care o am.
Seara faina si apreciez ca ai trecut pe la umilea mea intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Dar de unde stii tu ca urma sa fac un blog? Am mentionat ceva pe aici?, caci nici nu mai stiu.
Nu prea stiu daca pot sa fac ceea ce ma rogi. Eu mi-am cam propus sa fiu oleaca de pui de anonim. Trebuie sa rumeg bine treaba.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Apreciez ca ma vezi ca pe-un posibil blogger. Faza e ca s-ar putea ca pe acolo sa fiu ceva mai diferit ca pe aici. Pe TPU sunt ceva ma rau, dar acolo cred c-as scoate la iveala si putina dragoste din mine, zic...
Si mna', tu te-ai obisnuit cu mine asta de aici, nu vreau sa distrug parerea proasta pe care e posibil sa ti-o fi creat despre minehee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Ie multe ganduri in cap la mine.
O parte din mine vrea sa dea link-ul, cealalta nu vrea. Viata-i greu...

| sappy a răspuns:

Imi aduc aminte ca m-am chinuit cateva ore pana am reusit sa setez totul, daca blogul este pe blogspot mai mult ca sigur gasesti cateva tutoriale bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sappy):

E.ro
Cu ajutorul unei persoane de care-am dat intamplator am reusit sa fac ceea ce mi-am propus. Ore bune mi-a luat si miehappy

Răspuns utilizator avertizat