| cosmin_8111 a întrebat:

Buna ziua la toti! sa apropie majoratul iubitei mele si sunt in pana de idei ca nu stiu ce sa-i cumpar cadou si as fi multumit da niste idei de la voi! buget 200 lei! excludem bijuteriile lenjeriile intime chestiile din plus

Răspuns Câştigător
| LorySweety a răspuns:

Buna. Poti sa te duci la ea acasa vezi ce parfumuri are, retii numele apoi te duci intr-un magazin unde are parfumuri bune si o intrebi pe vanzatoare care sunt parfumurile in genul careia ii place ei.Asta daca ii plac parfumurile.De imbracat nu cred ca ar fi indicat fiindca asta isi ia pentru ca e o necesitate:d.In schimb daca a vazut o rochita mai scumpa de ocazii mai frumoasa ai putea sa i-o iei.De ce sa excluzi bijuteriile? Chiar daca nu e genul de fata care sa dea mare atentie pe bijuterii cred ca un inel mai mare sau un colier dragut, o coronita din aia de "printese "ar fi dragut(mie mi-ar place sa port una din aia de ziua mea la 18 ca sa fiu mai speciala). Frumos ar mai fi sa pui poza ta pe un pandant din argint ca sa fie ceva personalizat si sa-l aiba mai mult timp. Ceva detalii despre personalitatea sarbatoritei ar fi bine:d

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pai daca excluzi bijuteriile si plushurile ce sa-i faci cadou?
Lenjeria intima o excluzi ca nu stii daca ii va placea, dar ce vrei sa-i cumperi, in afara de ceea ce ai mentionat tu?

Cumparai un parfum sau cateva cosmetice.

| cosmin_8111 explică:

Pai le-am exclus ca deja i-am mai facut cadouri de genu! la cosmetice are, parfumuri are! pai tu dc crezi ca am pus aici intrebarea ca nu stiu la tine totul se rezuma la plushuri si bijuteri? mai astept pareri

| cosmin_8111 explică:

Hmm da lori am inteles.interesant chestia cu coronita da si chestia cu poza pe un pandant de argint si asta mi se pare interesant! eu tot asa ma gandeam la ceva de imbracat ceva mai special ca sa imbrace exact in seara aia sau nu stiu, si o bautura mai speciala inca ma mai gandesc! oricum mai astept ideei interesante

| cosmin_8111 explică:

Mai astept ideibig grin

Întrebări recente