| Mada96Madutza a întrebat:

Salutare prieteni! Am nevoie de putin ajutor.In curand va fi ziua prietenului meu si m-am gandit ca m-ati putea ajuta cu niste mesaje dragute.Cel mai frumos primeste Fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

La multi ani plini de dragoste si fericire, sa fii iubit si mereu indragostit, de lume, de viata si mai ales de ingerul ce-ti e alaturi mereu si a coborat din ceruri pentru tine, adica eu. Te iubesc enorm! big grin Mi se pare foarte dragut :*

13 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La multi ani alaturi de Madalina ta!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Mada96Madutza):

De ce? Doar incearca sau mai are o madalina de rezerva?

| Mada96Madutza explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nuu! laughing Nu are happy

| Mada96Madutza explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mersi oricum.Am sa pun si asta in mesajwinking

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Mada96Madutza):

Cu placere!

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Iti doresc ca de ziua ta sa fii cel mai fericit, sa ai parte numai de bucurie si iubire.
LA MULTI ANI!
TE IUBESTE MADA!

| Petronela2506 a răspuns:

Buna! Eu cred ca unui baiat i-ar placea ca de ziua lui sa primeasca cadou de la pritena sa o iesire undeva (restaurant, club etc ) dar asta depinde de cati ani aveti. Sper sa iti fie de ajutor ideea mea.

| Mada96Madutza explică (pentru Petronela2506):

Mersi! happy E draguta ideea tawinking

| Petronela2506 a răspuns (pentru Mada96Madutza):

Npk happy
Succes!winking

| Mada96Madutza explică (pentru Petronela2506):

Multumesc! happy

| Petronela2506 a răspuns (pentru Mada96Madutza):

Daca mai ai nevoie de ajutor de vreo informatie sau ceva de genu lesi o adresa de mess si mai vorbim pe mess pentru mai multe informatii daca vrei happy

| Mada96Madutza explică (pentru Petronela2506):

Uite aici id-ul meu : mada_adry96 happy