| username_4398 a întrebat:

Salutari! Am o intrebare! Pentru baieti, daca fetele vor tot pot raspunde! Fetele sunt mai frumoase cind sunt vopsite sau nu? cind sunt sexy sau nu?

Răspuns Câştigător
| mino_8755 a răspuns:

Sincer fetele nu ar mai trebui sa se macheze sau sa mai stiu eu ce. Nu ar mai avea riduri cand o sa fie mai in varsta. Si cum zice katty fara machiaz o fata ar arata ca un bau bau tongue

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Micile defecte se pot "masca" daca e necesar si posibil, particularitatile insa pot fi tocmai parte din farmec. Fiecare are preferintele lui insa nimic nu depaseste o fata superba care se arata in toata splendoarea asa cum a lasat-o natura happy (poate doua fete la fel de frumoase si naturale big grin )

| snepy a răspuns:

Fetele sunt frumoase asa cum sunt ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer parul natural... aveam o fosta colega de scoala care avea un par super si era natural big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer parul natural...aveam o fosta colega de scoala care avea un par super si era natural big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele tinere sunt frumoase ...naturale si sexi.babele sunt frumoase vopsite iar cand se devopsesc, e jale. unele sunt. din spate ...liceu si din fata ...muzeu.altele nu se mai scot nici cu mama vopselelor. dar sunt si unele tinere care cred ca daca se vopsesc sunt mai frumoase. dar nestiind cum sa o faca, pur si simplu te oripileaza cu prostul gust si nestiinta in materie de frumusete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele sunt frumoase cand se simt bine in pielea lor si dau si celor din jur aceasta impresie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase. happy Nu in egala masura insa fiecare e frumoasa in felul ei. Se deosebeste prin ceva fata de celelalte.batting eyelashes