| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Salutari TPU! As vrea sa ma ajutati cu ceva... Deci eu sunt mai retras si nu prea socializez si de ceva timp vreau sa fiu emo.
Vreau sa fiu si eu o persoana care zambeste.
Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Nu-i pentru tine!

| Madalina84 a răspuns:

Sa fi emo nu inseamna sa fi o persoana care zambeste. Sa fi emo inseamna sa ai regrete, sa suferi, sa plangi sa ai un stil de imbracaminte altfel si un comportament matur si ciudat...

| Ady_Adryan_2000 explică (pentru Madalina84):

Pai vreau sa zic ca nu vreau sa mai fiu emo sunt si am scris asa ca sa nu arat lumi asta...As vrea sa scap de toate problemele mele dar cand incerc sa fac asta imi apar altele pe cap.

| Madalina84 a răspuns (pentru Ady_Adryan_2000):

Fi indiferent... Uita putin de probleme...pana cand esti in stare sa le rezolvi..nu iti complica viata singur

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Madalina84):

Intr-adevar copiii emo dau dovada de un comportament foarte, dar foarte matur