| anonim_4396 a întrebat:

Salutu tuturor! Am o mare problema sad Numele meu e Emma, locuiesc in Italia de 2 ani si sunt in primul an de liceu. La inceputul anului un baiat pe nume Marco m-a intrebat daca vreau sa ies cu el(inainte sa ma intrebe pe mine le-a intrebat si pe celelalte 2 colege de ale mele dar ele nu au vrut). El e destul de grasut, blond, se imbraca ciudat dar are o fata destul de draguta happy.Eu fiind putin timida si rece cu baietii l-am mintit spunandu-i ca imi place un alt baiat din Romania. El tot a continuat sa incerce cu alte fete si vasand ca nu reusea s-a intors la mine -.-. Eu i-am dat o sansa si am iesit de 2 ori cu el si cu o prietena buna de-a mea. Incepea sa imi placa de el si i-am spus ca mi-ar placea il am ca iubit doar ca trebuie sa vorbeasca mai intai cu parintii mei. Si asa pe 7 februarie a venit acasa la mie, a vorbit cu mama mea si ne-am pus impreuna(l-am pupat, primul meu sarut). Surorile mele mai mari nu au fost de acord si imi ziceau ca nu-i de mine sad. La fel tatal meu si bunicii mei(bunica mea credea ca imi distrug viata si s-a intristat mult).Eu i-am spus lui toate chiestiile astea si me-am despertit de 2 ori din causa asta.Nu stiam ce sa fac! Norocul meu ca mama mea m-a incurajat sa fiu puternica ^_^ si ne-am intors impreuna. Acum 2 luni,am avut o senzatie urata, voiam sa ies cu alti baieti. Il comparam pe el continuu cu altii si ma simteam legata de el.El a aflat de la o prietena si in cele din urma i-am spus adevarul. Vazand ca nu ma lasa, ca proasta l-am lasat eu. El s-a intors la mine si imi zicea ca ma vrea! In momentul ala am inteles ca am facut o prostie mare

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Bun.Care ti-e dilema, ca n-am inteles din ceea ce-ai scris aici.

| hummmer a răspuns:

Suspansul continuă...Care e prostia făcută?