| CapacDeBere a întrebat:

SAluuutaree!kiss. Vreau sa va intreb ceva.Imi place de un baiat si decateori trece pe langa mine isi misca ochii in alta parte sau apleaca capu si da sa faca un zimbet mic ori cind vorbeste cu cineva si trec pe langa el zambeste si se uita la mine. Uneori chiar grabeste pasul... odata a incercat sa faca o gluma pe care a vazut-o la mine. Intrebarea este: ma place?big grinCat mai multe raspunsuri pliiizzzz. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| Marya6329 a răspuns:

Pai din gesturile lui s-ar putea sa te placa,dar daca vrei sa stii cu adevarat daca te place este ori sa il intrebi(asta ar fi cel mai sigur dar probabil si cel mai greu) sau cand treci pe langa el nu-l privi,arunca-i doar cate o privire scurta si cam atat, evita-l dar nu prea mult, si daca ii place de tine o sa inceapa el sa umble dupa tine

3 răspunsuri:
| alex9109 a răspuns:

Dupa cum l-ai descris, ori te place ori este retardat happy

| DarkSpirit13 a răspuns:

Poi... normal ca te place sau vrea doar saa se distreze cu cineva... in locul tau m'as baga in seama cu el sa vad daca e adevarat. Sper ca te'am ajutat :*

| bubu_1526 a răspuns:

Mai intai ar trebui sa inveti sa scrii corect romaneste si dupa aceea sa postezi intrebari,este jenant pentru un om sa nu stie sa scrie limba romana, nu o lua ca pe o jignire, mai degraba ca pe un sfat.