| denisman a întrebat:

Sam TPU, vreau sa vad si eu niste povesti cun le-ati spus părinților sau cum v-au prins ca fumați. La cea mai tare dau funda!

4 răspunsuri:
| Vladd97 a răspuns:

O fumez pentru un prieten rolling on the floor)

| LDEGM2100 a răspuns:

Pai stai să-ți povestesc. Am 17 ani, părinții sunt despărțiți, mama stie ca fumez ba chiar fumez cu ea de față, tata e mai... Nu știu care e cuvântul potrivit. A aflat el într-o zi (chiar nu stiu de unde) că fumez, eu am recunoscut că fumez iar el mi-a spus așa: nu îți fac nimic, nu te pedepsesc, nu te bat, chiar dacă îți zic să nu fumezi tu tot o să fumezi așa eram si eu la vârsta ta. Dar în schimb dacă vrei să fumezi fă-ți rost de bani de țigări că de la mine nu vezi un leu, du-te și muncește și vezi cum se câștigă banul si o să vezi ca nu te mai lasă inima sa dai banii pe țigări.

| CBogdannnnn a răspuns (pentru LDEGM2100):

Si te-a lasat inima sa mai fumezi? big grin

| LDEGM2100 a răspuns (pentru CBogdannnnn):

Docamdata ma descurc cu banii, deci nu imi pare rau ca dau banii pe tigari.