| nocomment a întrebat:

sambata asta este ziua unei prietene de-ale mele si nu am idee ce sa ii iau crying mi-ati putea da cateva idei va rog? va multumesc!

7 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Mai eu stiu ca s-a terminat cu ziua ei dar zic sa-i iei niste seminte de la nutlinelaughing din-alea cu "poti castiga 100 de euro"laughing
isi cumpara biata de ea o bomboana ceva cu banii aialaughing

| Happy a răspuns:

Pai ai putea sa-i ieu:

1. Un bibelou (acesta se poate pastra mai multi ani si plus de aia este si mai ieftin)winking
2. O bluza care sa-i placa sau o pereche de pantaloni cu culoarea ei favorita happy
3. O cutie de bomboane (desigur acestea sa fie mai de calitate ex:Milka)
4. Un ursulet sau animalut de plus (daca vrei ii poti lua o ratusca de plus)
5.Pai chesti de machiaj trusa de machiaj :d

Sper sa te ajute kiss

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva dintre produse cosmetice. o bluzita. un suvenir. un ceas.

| LORY a răspuns:

Pai ai foarte multe variante, depinde si de cati ani are, iar tu fiindu-i prietena ii stii gusturile mai bine, dar o sa iti dau si eu cateva idei:
- bijuterii, accesorii care crezi ca i-ar placea; de exemplu o bratara sau o pereche de cercelusi de argint
- daca stii ca nu are ai putea sa ii iei un ceas dragut
- o bluza sau un pulover frumos in culoarea ei preferata love struck
- un animalut de plus maaare sau o pusculita haioasa (daca vei cauta prin magazine vei gasi multe modele) big grin
pe langa astea ai putea sa ii iei si ceva dulce: o cutie de bomboane de calitate love struck
- daca iti e prietena foarte buna si vrei ceva mai original ai putea sa pui pozele cu voi doua intr-un album dragut ca sa-l aiba ca amintire love struck
- poti chiar tu sa fii inventiva si sa faci niste bratari (daca nu, poti chiar sa le cumperi), doua la numar, una sa o ai tu, iar cealalta sa i-o faci cadou, incat sa aveti amandoua la fel in semn de prietenie love struck

Sper ca te-am ajutat!

La multi ani prietenei tale si petrecere frumoasa!hee hee

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Depinde si de catzi ani are prietena ta si depide si ce i-ar placea... poti sa ii iei o carte (depide ce fel de carti ii place sa citeasca) cu o cutiuta de bomboane. poti sa ii iei un lantisor sau o bratara... eventual ai putea sa ii iei o bluza si cu ceva dulce si ai scapat. distractie placut. aaa si sa nu uitdaca vrei sa ii iei ceva mai dragalas prietenei tale te-as sfatui sa ii iei un ursulet mare sau ceva de plus mare sigur ii va placea

| cristyna13 a răspuns:

Poti sai ei :1 daca sunteti foarte bune prietene puteti sa imirtalizati un moment frumos petrecut impreuna si sa-l bagi intru-n glob 2:o felicitare muzicala si o cutie de bomboane ex:milka, heidi, toffifi. 3:daca te tine bugetul poti sai iei un buchet de trandafir pe culoarea ei preferata personalizati 4:o cana in forma de jumate de inima pe care sa o aiba si ea una si tu una si ambelecani sa formeze o inima 5:un set makeup 6:ai putea sai confectionezi un caiet de amintiri in care sa specifici toate momentele frumoase petrecute impreuna si sai lasi cateva amintiri